Wellcome..::The ExperTs::.. Clan Team
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Regullat E Forumit Jan

Go down 
AuthorMessage
the experts
Admin
the experts

Posts : 13
Join date : 2010-03-23

Regullat E Forumit Jan Empty
PostSubject: Regullat E Forumit Jan   Regullat E Forumit Jan I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 10:43 pm

Antar Te Nderuar Mir Se Erdhet Ne Forumin Tom The ExpeerTs Ky Clan U Mundesua Nga gentzz And Fisniik-.-

Ky Forum Ka Regulla

1. Nuk Duhetni Te Shaheni
2. Nuk Duheni Te Shtini Sene Palidhje Ne Forum
3. Duheni Te Merrni Dhe Te Shtjni Sende Ne Forum

Jan Edhe Disa Gjera Per Te Then Ne Kete Forum
Per Gjithqka Qe Ju Nevoitet Per Forumin Na Kontaktoni Ne E-Mail gentzz.cs@live.com
ose Fisi_Unikkatil@hotmial.com
Back to top Go down
View user profile http://the-experts.forumsq.net
 
Regullat E Forumit Jan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Wellcome..::The ExperTs::.. Clan Team  :: Home :: Regullat e Forumit-
Jump to: